Služby


  • Odhady nemovitostí
  • Finanční služby
  • Přímý výkup nemovitosti

Profesionálně stanovená prodejní cena je prvním krokem k úspěšnému a rychlému prodeji. Přemýšlíte-li o prodeji nemovitosti, určitě Vás zajímá, jaké je její nejvyšší možná prodejní cena.

Při stanovení ceny vycházíme z našich letitých zkušeností, informací z cenových map a již uskutečněných prodejů v dané lokalitě a čase. Zjistit více (odkaz na formulář)

Pro účely dědického řízení Vám připravíme odhad ceny v čase a místě obvyklé.

Díky našemu partnerovi ENERGON finance Vám zajistíme komplexní nabídku finančních produktů zcela zdarma. Spolupracujeme s hlavními poskytovateli finančních a pojišťovacích služeb na českém trhu.

Pomůžeme klientům s vyřízením hypotečního úvěru či úvěru ze stavebního spoření ve chvíli, kdy si pořizují nemovitost a nemají dostatečné finanční prostředky na její úhradu.

Pojistíme Vaši nemovitost pro případ přírodních živlů, požárů, vodovodních škod, nehod, škod způsobenými krádežemi, vandalismem.

Nezapomeneme na pojištění domácnosti, které ochrání její vnitřní vybavení a osobní věci.

Sjednáme pojištění majetku i pojištění odpovědnosti, které kryje způsobené škody na majetku, zdraví či životě někoho jiného.

Překontrolujeme finanční nabídku od konkurence či stávající pojištění, nechybí-li některé z důležitých pojistných krytí případně abychom předešli nebezpečí podpojištění

Nemůžete čekat až se Vaše nemovitost prodá, je Vaše nemovitost zatížená dluhem či Vám hrozí exekuce? Každý z nás se může dostat do svízelné situace. Odkládat řešení na poslední chvíli se nemusí vyplatit. Připravíme individuální nabídku šitou na míru. Pomůžeme najít vhodné řešení. Vše rychle, bezpečně a diskrétně.