Hotel Rezidence Holšín


Popis nemovitosti

V exkluzivním zastoupení majitele Vám nabízíme prodej investiční nemovitosti nedaleko Prahy – menšího hotelu Rezidence Holšín**** s velkorysým vnitřním i venkovním zázemím, a dále navazujícími pozemky vhodnými k další výstavbě, vše v Rosovicích u Dobříše.

Jedná se o dvoupodlažní jižně orientovaný komplex – v přízemí se nachází recepce, společenská místnost, jídelna, restaurace s kuchyní (kapacita 28 míst + letní terasa), relaxační zóna - vnitřní bazén, fitness, infrasauna a parní lázeň, bowlingová hala, technické zázemí budovy. V 2. NP je k dispozici 6 pokojů (kapacita 20 lůžek) a prostorná hala, každý pokoj má vlastní koupelnu a WC, některé jsou včetně balkonu s malebnými výhledy do okolí.

Součástí venkovního zázemí je letní terasa, minigolf, beachvolejbalové hřiště a tenisový kurt, dva zděné přízemní domky a dřevěná zastřešená pergola s letní kuchyní.

IS: vodovod, elektřina 220/380 V, kanalizace, ohřev vody a topení (kombinace podlahové topení a radiátory) – solární panely, 2x tepelné čerpadlo, plyn na hranici pozemku.

Hotelový komplex má rozlohu 9.740 m2, je obezděn a hostům je zaručeno dokonalé soukromí.

Navazující pozemky o celkové ploše 9.118 m2 nabízejí navíc potenciál k případné investiční výstavbě (dle ÚP – OM – komerční zařízení malá a střední, např. investiční rekreační chaty apod.).

Poloha v klidné části obce v bezprostřední blízkosti lesů přírodního parku Hřebeny a Vackova rybníka, pohodová dojezdová vzdálenost od Prahy (45 km), veškerá vybavenost v blízké Dobříši (6 km) a v Příbrami (12 km). Průkaz energetické náročnosti PENB - C.

Možnost prodeje nemovitosti, popř. formou share deal. Pro podrobnější informace kontaktujte naši makléřku.

Popis nemovitosti
NemovitostInvestiční příležitost na PRODEJ Energetická náročnostC - Úsporná
Užitná plocha899 m² Zastavěná plocha838 m²
Velikost pozemku18 858 m² Typ domuPatrový
Typ stavbySamostatný Druh budovyCihlový
Počet podlaží budovy2 VodaVeřejný vodovod
Umístěníklidná část Stav objektuVelmi dobrý
Parkování u objektuAno Elektoinstalace400/230V
OdpadKanalizace
Fotka - ENERGON reality
ENERGON reality

Přidáno 08. 02. 2023

  • AKTIVNÍ
  • prodej
  • Investiční příležitosti
42 000 000,- Kč

Rosovice

  • Rosovice

Zajímá vás tato nemovitost?


Podobné nemovitosti


Hotel Rezidence Holšín
42 000 000,- Kč
  • AKTIVNÍ
  • prodej
  • Investiční příležitosti

Rosovice