Chata Na Rovinách


Popis nemovitosti

V exkluzivním zastoupení majitele Vám nabízíme prodej podkrovní montované chaty s kamennou podezdívkou 2+kk na dvojpozemku o celkové ploše 1158 m2 (396 m2 a 762 m2), která se nachází v rekreační části obce Kytín u Mníšku pod Brdy, v lokalitě Na Rovinách. Chata je určena k celkové renovaci, popř. noví majitelé mohou využít potenciál obou pozemků k výstavbě až dvou nových objektů podle platných regulativ (RI – plochy staveb pro rodinnou rekreaci, max. zastavěná plocha 80 m2, jedno nadzemní podlaží a podkroví, koeficient zeleně 0,8). Součástí je také zděná kolna.

IS: elektřina je zavedena do chaty, zdrojem vody je studna (bez napojení).

Přístup je zajištěn z obecní komunikace. Chata se nachází na okraji přírodního parku Hřebeny s kouzelnými výhledy na lesy Brdské vrchoviny, v sousedství je několik domků a menší chatařská restaurace. Doporučujeme milovníkům panenské přírody, cykloturistiky, houbaření a klidu.

Kytín je malebná, velmi aktivní a dobře hospodařící obec (OÚ, obchod, restaurace, domovy seniorů, hasiči), veškerá další vybavenost v blízkém Mníšku pod Brdy (3 km), Dobříši (12 km), pohodová dojezdová vzdálenost do Prahy po Strakonické D4 (30 km, autobus. spojení do Prahy přes Mníšek pod Brdy). Pro další informace kontaktujte naši makléřku Romanu Havelkovou.

Popis nemovitosti
NemovitostChata na PRODEJ Velikost2+KK
Užitná plocha60 m² Zastavěná plocha48 m²
Velikost pozemku1 158 m² Typ stavbySamostatný
Druh budovyMontovaný VodaStudna
Umístěníklidná část Stav objektuPřed rekonstrukcí
Parkování u objektuAno Elektoinstalace400/230V
Fotka - ENERGON reality
ENERGON reality

Přidáno 03. 11. 2023

  • AKTIVNÍ
  • prodej
  • Chaty
4 490 000,- Kč

Kytín

  • Kytín

Zajímá vás tato nemovitost?


Podobné nemovitosti


Chata Vlaška
7 250 000,- Kč
  • PRODÁNO
  • prodej
  • Chaty

Dobříš, Chatařská